روانشناسی, روانشناسی جنسی

امواج عقده ها با فرکانس خاص

عقده ها را می توان نوعی امواج با فرکانس خاصی در نظر گرفت که در زمان های خاص روی گیرنده ی درونی ما دریافت می شوند و ما را مسخ می کنند. .
.
.
به واقع در لحظاتی چنان از خود بیخود می شویم که رفتارهای تکانشی و حتی تمایلات جنسی و تلاش هایی نا متعارف بیان گر آن می باشد. .
.
عقده ها مانند جزایر سرگردان و خود مختاری هستند که تحت نفوذ ایگو یا ذهن هوشیار ما نیستند و کاملا سرکشانه ما را به سوی اهدافی خاص می کشانند..
.
.
مثلا در فردی که دچار عقده های روانی دوران‌ کودکی از نوع تمایل ناکام شده به مادر یا پدر است به شکل غیر قابل انکاری میل به حمایت و نوعی حضور مادر یا پدری دیگر در زندگی برگسالی دارد. مردانی با این مشکل با زنانی بزرگ‌تر از خود معاشرت و یا ازدواج می کنند و زنان نیز با مردانی بزرگ‌تر از خویش و حتی گاها با مردانی خیلی کوچکتر از خویش دوستی یا ازدواج می نمایند. و ریشه ی این مشکلات در ناخودآگاه شخصی و به اوان کودکی و ناکامی های آن دوران بر می گردد و نیاز است تا با روان درمانی مناسب، شخص را از درون و ناخودآگاه اش مورد بازسازی قرار دهیم..
.
.
هنگامی که خودآگاهی(ایگو) فرد از این عقده با خبر شود به نوعی از قدرت و توان عقده کاسته شده و با تلاش شخص، آن عقده درون او حل و هضم می گردد.
.
.
#یکی از پرطرفدارترین حوزه های مرتبط به روانشناسی در ایرات سکس تراپی و درمان اختلال جنسی و مشاوره های جنسی است،مجموعه اموزشی شامل برترقن تکنیک های کاربردی از مطرح ترین اساتید این حوزه در اروپا و امریکا توسط انجمن سلامت جنسی امریکا منتشر شده است که با ترجمه تخصصی از طریق بنیاد روانکال در اختیار علاقمندان قرار داده شده است تا تکنیک ها را بصورت عملی اموزش ببینند.

✅(جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول اموزشی روی ایکون ذیل کلیک کنید)
[button style=”btn-danger” url=”https://ravancall.com/product/%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%aa%da%a9%d9%86%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%ac%d9%86%d8%b3%db%8c-%d9%88-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86/” target=”_blank” size=”btn-lg” block=”btn-block”]مشاهده محصول آموزشی[/button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.